Zuby jsou naše vizitka
Každý si hned na první pohled všimne toho, v jakém stavu máte zuby. Kdo je má zanedbané, pravděpodobně na to není příliš pyšný. Jenže nedostatek zubních lékařů je problémem posledních několika let, a tak mnoho lidí svého lékaře zatím nemá. O to větší péči by takoví lidé měli svým zubům věnovat. Je mnohem snazší a levnější věnovat se preventivní péči, než se pokoušet dát zuby dohromady pomocí drahých a bolestivých zubních zákroků.

bílé zuby

Bílé zuby chce každý
Věděli jste že přirozenou barvou našich zubů není zářivě bílá ale světloučce žlutá? Bělení zubů je trend který se k nám dostal ze zahraničí a zatím se nevytratil. Naopak sílí tak, že bílé zuby chce mít každý – nejen známé osobnosti, ale i běžné lidé, kteří nepotřebují mít dokonalý vzhled. Aby se daly zuby vybělit, je potřeba aby byly všechny a byly zdravé. Není nic horšího než se pokoušet vybělit chrup, kde vám několik zubů chybí.

Bělení zubů nabízí zubní ordinace běžně. Jenže když někdo zubaře nemá, většinou si zuby chce vybělit sám doma. Na trhu se dnes běžně prodávají různé bělící pasty a pásky, které stačí přiložit a za chvilku máte zuby viditelně bělejší. Bohužel někteří lidé si myslí že čím déle nechají bělící přípravek působit, tím bude výsledek lepší. Je to ale přesně naopak, protože delším působením si spíše poškodíte zubní sklovinu, která nejde ničím nahradit. Proto byste měli vždycky dodržovat pokyny výrobce. Nejlepší je chodit si zuby bělit do ordinace, ale pokud nemáte svého lékaře, je jasné že jste v podstatě odkázaní na domácí bělení.

bělení zubů

Jestli si chcete začít bělit zuby, rozhodně si kupte kvalitní přípravek a pořádně si přečtěte návod silvercrest. To je snad nejprodávanšjí bělící přípravek na zuby s prokazatelným účinkem. Jestli jste návod někde založili, stáhněte si ho u nás. Máme k dispozici spousty návodů na mnoho produktů.