Znáte Minecraft anebo různé počítačové hry? Já si totiž myslím, že v dnešní době hodně lidí hraje různé počítačové hry. Já si ale nemyslím, že by to bylo něco špatného, protože pokud hrajete nějaké počítačové hry, které vám něco dají a jsou logické, tak je to podle mého názoru opravdu perfektní a je to také přínosné. Dokonce jsem slyšela, že jsou už i některé školy, kde vždycky jednu hodinu týdně dovolí žákům hrát počítačové hry, a to místo výuky informatiky. Protože i počítačové hry jsou přínosem a mnoho lidí si myslí, že právě počítačové hry přináší také dětem logické uvažování anebo je vlastně rozvíjí a je to takové kreativní.

Máte rádi minecraft?

Abych se přiznala, tak já si to myslím také. A proto jsem si řekla, že když moje dvě děti mají rády také počítačové hry a jeden můj syn má rád minecraft server hosting https://gamerhost.pro/product/minecraft, který využívá opravdu každý den, tak mu to nechám, nevadí mi to. Já jim to opravdu nezakazuji. Líbí se mi to, že můj syn hraje Minecraft. Je to opravdu perfektní kostičková hra, která je velice logická a musí se u ní přemýšlet, tak vlastně nevím, proč bych synovi měla zakazovat, aby hrál hru Minecraft. Navíc, když jsem se dozvěděla, že hru Minecraft server hosting, můžete mít také zadarmo anebo za levné peníze, tak jsem si řekla, proč toho nevyužít? Dokonce i vám bych doporučila, aby se třeba své děti nechaly hrát také nějaké počítačové hry, jako například Minecraft. Je to opravdu perfektní hra.

Minecraft hraje hodně lidí.

A ze začátku, když se jim Minecraft nepochopila, protože jsem se koukala na syna, jak tuto hru hraje a byla jsem překvapená, jak syn opravdu u toho muže logicky přemýšlet. Jsou to takové vesničky a různé postavy, kde také musíte hloubit díry anebo stavět si různá obydlí, abyste mohli přežít. Ve hře Minecraft není nic krvavého nebo násilného, nebo zlého či nevhodného. Je to prostě perfektní hra pro každý věk a já si myslím, že i když mému synovi je sedm let a hraje hru Minecraft, že je to naprosto vhodné a ideální.