Pánové, pečujte o svou prostatu. Pokud je v pořádku, dodržujte prevenci. Pokud nikoli, řešte to. Když je muž mladý, většinou má prostatu zdravou. Ale i tak by o ni měl pečovat. Muži, prostata je součástí vašeho těla, a tedy i vašeho zdraví. Problém ale většinou nastává u mužů zralejšího věku. Je nutné si uvědomit, že zcela zdravou prostatu má jen polovina mužů ve zralejším věku. Ta druhá má s ní nějaké zdravotní problémy. Co s tím? V našem článku se na to podíváme a poradíme nějaké cviky na prostatu.

sport

Tak jdeme na to, chlapi? Jo, proč by ne? Za prvé je dobré si uvědomit, že naše zdraví se odvíjí od našeho životního stylu. Pokud žijeme zdravě, jíme zdravě, sportujeme, cvičíme, dodržujeme i psychickou hygienu, můžeme se více těšit z pozitivní energie, dobré nálady a ze svého zdraví. Žít zdravě je skvělá prevence. Aktivní pohyb je skvělá prevence a díky ní jsme zdravější. Pohyb, pohyb a zase pohyb. Cvičení a sport. Zdravý životní styl a aktivní život, sport a cvičení, ne vždy to jde ze dne na den. Musíme si na to zvyknout, naučit se to. Není to ale zas tak nesplnitelný a těžký úkol. Vše je prostě v hlavě. To, že se vy muži budete neustále udržovat fit a žít svůj život aktivně, je veliké plus a určitě vám vaše tělo včetně vaší prostaty za to poděkuje.

erect max

Každopádně nebudete tlustí či obézní. Obezita ohledně prostaty je nebezpečná, jelikož hrozí, že se vám pak vaše prostata zvětší. Je dobré si uvědomit, že oproti minulým dobám žijeme spíše sedavě. Máme méně pohybu. Hodně lidí pracuje v kanceláři, hodně lidí málo chodí a jezdí auty. Tak co s tím? Zapojit pohyb. Jóga, pilates, tance, běh, chůze, míčové hry, kolo, brusle. Aktivněji cvičit, sportovat. Možností je hodně a zcela jistě si pánové určitě vyberete sport či cvičení, které vyhovuje vašemu naturelu. Nakonec budete mít ze sebe radost! A jako doplněk stravy můžete využít kapsle erect max a prostat max.