Stárnutí je nevyhnutelné u každého, ale záleží na tom, jak budeme stárnout. Někdo díky genetice stárne pomaleji, což znamená, že i ve vyšším věku vypadá dobře. I lidé s dobrou genetikou se ale o sebe musí starat pomocí kosmetiky i pomocí zdravého životního stylu. Mladistvý vzhled bez vrásek nemůže čekat ten, kdo holduje alkoholu, cigaretám, nezdravé stravě a celkově se o sebe nestará. Tvář bez hlubokých vráse a pigmentových skvrn je především odměnou za to, jak o sebe člověk pečuje. A to může dělat bez rozdílu muž i žena.

žena úsměv

Naše strava by měla být vyvážená a měla by obsahovat vitamíny a minerály, které jsou pro správné fungování našeho těla nezbytné. Jednou z látek je kolagen, který si naše těla umí produkovat sama. Jenže jak stárneme, tuto schopnost ztrácíme. Proto je potřeba kolagen doplňovat pomocí doplňků stravy. Ideální je používat čistý kolagen na pleť, který má v sobě navíc kyselinu hyaluronovou, která je také skvělým bojovníkem proti vráskám.

kolagen tablety

Pokud chcete vypadat mladší, budete muset užívat různé doplňky stravy, a zejména právě kolagen, který je obsažený v naší pleti, vlasech i nehtech. Najdete ho dokonce i v kloubech, díky čemuž se můžeme bezbolestně hýbat. Postupem věku kolagen z našeho těla mizí, a mizí nejen z pleti a vlasů, ale i z kloubů. A to je právě důvod, proč tolik lidí ve vyšší věku bojuje s artrózou a čekají na výměnu kloubu. Artróza je neměnný degenerativní stav, kdy z kloubů mizí chrupavka, a každý pohyb bolí. Nejčastěji jsou postižená kolena a kyčle. Určitě i vy máte ve svém okolí někoho, kdo čeká na výměnu kloubu a nebo kdo ji už podstoupil. Vy se tomu můžete vyhnout, a ještě u toho můžete vypadat dobře.

Na trhu je mnoho kolagenů, ale ne každý skutečně funguje. Jedním z nejlepších je Orca collagen, který nabízí nejen viditelné výsledky, ale i skvělé možnosti navíc.