Půjčovna párty stanů je služba, která poskytuje tato plátěná přístřeší pro různé oslavy či prodejní akce. Typické je to zejména pro svatební slavnosti, narozeninové sešlosti, oslavy promocí, abiturientské a maturitní večírky atp. Pronajmout si stan je však možné i pro neobvyklé situace, a jednou z nich je i uspořádání seznamovacího večírku.

party stan

Lidé se do budoucích partnerských vztahů seznamují různě. Někteří vyhledávají diskotéky, jiní hledají svá štěstí na plovárnách a mnozí sází na úspěch v různých seznamkách. Tyto postupy však mají jeden zásadní problém, a sice seznamují se dva zcela neznámí lidé a v jejich blízkosti není nikdo, o koho by se mohli opřít, a kdo by jim v tomto snažení pomohl. Přece jen to není, jako jít do obchodu pro deset rohlíků a půlku chleba, seznámit se s někým na celý život vyžaduje jistá pravidla a hlavně informovanost. A právě informace je to, oč tu běží.

svatební oslava

V tomto směru mohou pomoci kamarádi. Funguje to například tak, že osamělá dívka, která se stýká s kamarády, co spolu jezdí na dovolenou, je v této partě lidí již natolik prověřená svými morálními vlastnostmi, že se ostatní v partě dohodnou, že uspořádají seznamovací párty a pozvou na ni jiného kamaráda, kterého tato dívka nezná, ovšem jedná se o dobrého známého, který sice s partou nejezdí na dovolanou, ale také je již „prověřen“. Dotyční organizátoři seznamky předpokládají, že ti dva adepti by se k sobě mohli hodit, tak je k sobě jednoduše přiblíží na této akci. A party stan se k tomu bude báječně hodit.

Postačí jen promyslet vhodnou zábavu na páteční odpoledne, a ve vhodném případě se akce protáhne až do neděle. Za teplého letního počasí to může skončit docela zajímavě, nemusí jít přímo o sex, ale padnou-li si ti dva ihned do oka, něžné mazlení na sebe nedá dlouho čekat a třeba se to nakonec vyvine v další párty pod stanem, tentokrát již svatební.