Vánoce jsou tu co nevidět. Neuvěřitelné, ale je to tak. Další rok utekl a my se musíme připravit na vánoční čas. Někdo ho miluje, někdo ho nemá příliš v lásce. Stejně jako nakupování dárků. Existuje mnoho domácností, které se domluví, že si dárky dávat zkrátka nebudou. Ale většina rodin dodržuje tradici, že si nadělí pod vánoční stromeček větší či menší dárky. Možná si právě teď lámete hlavu s tím, co darovat svým blízkým ženského pohlaví. Třeba taková maminka, manželka, přítelkyně, sestra, tchýně. Žen máme v rodině zkrátka hodně.

oblečení

Každou ženu potěší něco pěkného na sebe. Otázka je, zda znáte dobře jejich vkus a velikost, aby to u vánočního stromečku nedopadlo ještě hádkou. Pokud si na to ale troufnete, vkusně vybraný kousek oblečení jistě vykouzlí velký úsměv na tváři každé ženy. Využít dokonce můžete slevový kód About you 15. Ženy jsou obvykle ty, kterým leží na bedrech péče o domácnost. Určitě tedy uvítají možnost si na chvíli odpočinout, třeba formou poukazu na masáže, do wellness nebo třeba poukázkou ke kadeřníkovi nebo kosmetičce.

kosmetika

Možná je vaše blízká spíše na praktické dárky. Pokud jí to udělá radost, určitě na tom není nic špatného. Nový vysavač, hrnce, ložní prádlo nebo nějaké chytré vychytávky, které jí pomohou s údržbou domu určitě potěší. Která žena by neměla ráda kosmetiku. Hezký kosmetický balíček pečující nebo naopak dekorativní kosmetiky určitě rozzáří tvář každé ženy úsměvem. A ještě lépe pokud třeba víte, jakou konkrétní značku žena používá. Možná bude dobrý nápad i nějaká ta elektronika. Jestli vaše blízká často poslouchá hudbu, můžete jí udělat radost kvalitními, bezdrátovými sluchátky. Nebo chytré hodinky, které nabízí spoustu vymožeností, jako přijímání hovorů, přijímání notifikací z mobilu, počítání kroků, měření dechu, tepu a spoustu dalšího. Záleží na tom, jestli by vaší blízké udělali radost.