Je zvláštní, jak rychle se do povědomí veřejnosti rozšířily mobilní telefony. Ještě na počátku devadesátých let výraz „mobil“ nebo „mobilní telefon“ anebo dokonce „smarthopne“ prakticky nikdo neznal a nevyslovoval, a dnes snad nenajdete (alespoň v naší zemi) nikoho, kdo by mobil neměl. Tyto technologie nám přináší v mnoha směrech užitek, ale také mohou být zneužívány, neboť výpočetní a komunikační technika je jen technika a v rukou člověka je to něco jako nůž, kterým si buď nakrájíte zeleninu do polévky, nebo někomu ublížíte. Každému z nás se vyplatí být v tomto směru bdělí a ostražití, a stejně tak se vyplácí mít přehled o tom, jaká pouzdra a kryty na iPhone 6S jsou na trhu k mání, aby nám přístroj spolehlivě sloužil.

mobil a zápisník

Vyzkoušejte knížková pouzdra

Zavírací neboli knížková pouzdra, zhotovená z termoplastického polyuretanu, jsou ideálním typem zabezpečení mobilu před mechanickým poškozením a částečně i před prachem a nečistotou. Mobil je uzavřen do ochranné vaničky ze zadní strany a z bočních stran, a přední stranu s dotykovým displejem chrání zaklapávací pouzdro na magnetický klip. Tento typ krytů na mobily je na trhu velmi rozšířený a patří k nejoblíbenějším. Na výběr máte z mnoha barevných variant a na vás pak je rozhodnout, které z nich dáte přednost. Anebo si pořídíte krytů víc, jejich cena není vysoká a mohou posloužit i jako vhodný dárek k narozeninám

mobil na stole

Červená – chcete-li mít stále přehled, kde se váš telefon nachází, sáhněte po červené, která je natolik výrazná, že ji nepřehlédnete.

Mátová – světle zelená barva je vhodná pro každého milovníka jemných barevných odstínů, přičemž zelená otevírá srdeční čakru a napomáhá zklidnit mysl a udržet dobré mezilidské (partnerské) vztahy.

Zlatá – zlato symbolizuje luxus a přepych a hodí se pro každého, kdo chce sobě nebo někomu jinému pořídit cokoli výjimečného. Všechny odstíny žluté i zlaté barvy jsou hřejivé a podporují dobrou náladu a zdravou mysl.