Pořádání snad každé akce se točí především, anebo alespoň okrajově kolem přípravy a výběru vhodná jídla pro účastníky akce. Už jenom při plánování hostů se musíte zaměřit nad jídlem. Kolik ho bude potřeba? Kolik chodů? Budou lepší servírované jednotlivé chody, nebo bufetový stůl? Má některé z hostů dietní omezení? Není některý z nich vegetarián? A podobně.

Pokud si chcete ušetřit starosti, můžete si pomoci cateringem. Zapojení cateringové firmy do přípravy vaší akce je vždy dobrou variantou.

jídlo

Proč byste si tedy měli najmout cateringovou firmu?

Kvalita jídla

Cateringové služby se specializují na přípravu nejrůznějších pokrmů. Většinou mají velmi zkušené kuchaře a další personál, který se přípravu jídla věnuje. Dokáží připravit jídlo tak, že je mimořádně chutné, ale také vizuálně velmi přitažlivé. Zajistí, že všichni hosté dostanou vysoce kvalitní jídlo, bez ohledu na jejich dietní požadavky, preference nebo požadavky.

Pohodlí

Pokud pořádáte akci, ať už se jedná o oslavu, svatbu nebo firemní večírek, zajistit stravování může být ohromný úkol, který převýší vaše schopnosti. Tím, že za vás catering přebere veškerou zodpovědnost za občerstvení, vám nesmírně ulehčí práci. Catering vám zajistí jídlo, jeho přípravu, servírování a postará se také o nádobí. Následný úklid zajistí také firma.

atůl

Servis

Většina cateringových služeb poskytuje společně s jídlem i špičkový servis. Jsou připraveni na to zvládnout jakýkoliv počet hostů. Jsou připraveni také na neobvyklé situace, třeba na změny na poslední chvíli ve složení hostů. Profesionální servis ještě více umocní skvělý zážitek z jídla pro vaše hosty.

Hygiena

Cateringové společnosti se řídí podle přísných hygienických norem a bezpečnost a kvalita je u nich na prvním místě. Nemusíte mít proto strach, že by se na vaše talíře dostalo nekvalitní jídlo, nebo snad takové které by bylo kontaminované něčím, čím by rozhodně nemělo být.