V poslední době mnoho lidí chce mít vlastní bydlení. Já se tomu ale nedivím, protože je opravdu prima, když lidé mohou bydlet ve vlastním domě a nemusí platit zbytečně nájem. Jenom si to představte, kdybyste třeba bydleli celý život někde v nájmu, tak byste vlastně platili zbytečně peníze někomu, komu byste platili za to, že tam bydlíte. A nyní si to vypočítejte, třeba kdybyste za nájem platili patnáct tisíc korun každý měsíc, a to po dobu třeba třiceti let. Nechce se mi počítat, ale věřte mi, že nějaký ten milion by to už určitě byl. Proto je nejlepší, když si vezmete nějakou hypotéku. A co třeba nebankovní hypotéka bez registru anebo americká hypotéka nebo nebankovní hypotéky?

Kamarádka bydlí ve velké vile.

Podle mého názoru byste si měli všechno vyzkoušet. Já vás tady samozřejmě nenutím, abyste si brali nějaké úvěry nebo půjčky a hypotéky. Já pouze samozřejmě jenom doporučuji, protože mě by se tohle líbilo. Líbí se mi, kdyby lidé se také poučili s tím, že když si vezmou hypotéku anebo nějakou půjčku, že to také musí splácet. A to včetně nebankovní hypotéky bez registru nebankovnihypoteky.net. Znám několik lidí, kteří si právě vzali nebankovní americké hypotéky a potom to nespláceli, že na to jednoznačně neměli peníze.

Mám ráda bydlení v přírodě.

Musím uznat, že je to smutné a tohle by se stát opravdu nikdy nemělo. Pokud si vezmete nebankovní hypotéku bez registru, tak samozřejmě to musíte splácet. Nevím jak vy, ale já bych se bála, ale pokud jste třeba na splácení nebankovní hypotéky bez registru dva, jste partneři nebo manželé, tak je to opravdu pohoda. Tohle se zvládnout. Samozřejmě, že když nejste zvyklí žít nějaký opravdu bohatý bohémský život. Musíte také brát v potaz, abyste měli na splátky a také se vyplatí, když budete mít třeba půl roku dopředu našetřené na splátky. Kdyby se náhodou nedej bože něco stalo. Já také raději zastávám názor, že člověk by měl být do budoucna nějak pojištěný.