Chcete potěšit svou partnerku? Chcete strávit nezapomenutelné romantické chvilky ve dvou? Možná jste teprve na začátku vztahu a chcete na svou milou udělat mimořádný dojem, možná ji chcete požádat o ruku či naopak jste v současném svazku již řadu let a toužíte po změně, odpočinku od rodinného stereotypu. Pro všechny tyto varianty je ideálním řešením vyrazit
na romantický víkend ve dvou, někam, kde se budete mít přímo královsky, kde zapomenete na starosti všedních dnů. Již víte, kde je to vážně nej?

Snadná doprava

Nejlepší volbou, kterou můžete učinit, chcete-li udělat skutečně ten nejlepší dojem, je přijet k nám, do hotelu Praha. Náš areál se nachází na okraji Prahy 8, v části Březiněves. Nenechte se však mýlit, je to lokalita velice snadno a pohodlně dostupná ať již pojedete svým autem, nebo zvolíte-li městskou hromadnou dopravu. Autobusy přímo k nám jezdí celý den rovnou od stanice metra Ládví. Pokud zvolíte cestování vlastním autem, přímo v areálu je kryté parkoviště pro naše hosty, nemusíte se tedy bát nezvaných návštěvníků.