V časopisech, v televizi, na internetu, všude vidíme negativní články na elektronické cigarety. Na druhou stranu, objevuje se jich i hodně pozitivních. Nikdo netvrdí, že začít vapovat je dobrý nápad. Vždy je lepší, pokud nekouříme vůbec a nejsme na ničem závislí. Jenomže v porovnání s kouřením normálních cigaret, je vaping bezesporu lepší volbou.

Podívejme se, jaké výhody vám může přinést vaping.

Kontrola nikotinu

Díky vapování budete mít přísun nikotinu pod kontrolou. Obsah nikotinu v e-liquidech je různý. Hotové liquidy se prodávají v různé síle, a pokud si mícháte liquidy sami, sami si také zvolíte, kolik nikotinu chcete v náplni mít. Můžete se tak postupně propracovat až k tomu, že po pár měsících snižování nebudete potřebovat nikotin vůbec.

vapování

Velký výběr elektronických cigaret

Na našem trhu je na výběr velké množství elektronických cigaret. Různé modely, které nabízí různé funkce a v různé cenové hladině. Ať už si můžete dovolit dát za elektronickou cigaretu pár stovek, nebo pár tisíc, vybere si každý. Doporučujeme třeba elektronické cigarety Uwell Caliburn.

Okamžité uspokojení

Díky novým technologiím, které se používají při výrobě elektronických cigaret, jsou elektronické cigarety vyráběny tak, aby poskytovaly co největší výkon. Ale pokud chcete okamžité uspokojení bez plnění a nastavování, existují jednorázové elektronické cigarety. Ty si koupíte dnes prakticky kdekoliv a stačí, když si ji vybalíte z obalu a můžete hned začít vapovat. Jedna cigareta vám vydrží jeden den až několik dní.

vapování

Žádný zápach

Z klasických cigaret stoupá nepříjemný zápach, který se vás drží ještě dlouho po tom, co dokouříte. U vapingu tento problém odpadá. Jediné, co ucítíte, je lehký závan páry, kterou vyfukujete a ta voní dle toho, jakou náplň máte ve své elektronické cigaretě, což je většinou příjemná vůně.