Mezinárodní fanchisová síť EXTRA SERVICES je na trhu řadu let. Je to velmi profesionální firma, která se umí každému svému klientovi absolutně přizpůsobit. EXTRA SERVICES nabízí kompletní služby nejen v Turnově a okolí, ale i v celé České republice a umí zajistit stěhování kamkoli mimo Českou republiku. Prostě kamkoli, kam budete potřebovat či si přát. Pracuje nejen ve všední dny, ale také během veškerých svátků či o víkendech, ale neúčtuje si za svátky a víkendy peníze navíc. Společnost EXTRA SERVICES stěhuje nejen domácnosti, ale také kanceláře, bary, restaurace, fitka, nejrůznější firmy, sklady… Prostě naprosto cokoli. Stěhuje oblečení, příbory, menší předměty a různé cennosti, hudební nástroje a nezalekne se i těžkých břemen.

obývák

Zvládne veškerý nábytek demontovat a následně smontovat v místě, kam jste se přestěhovali. EXTRA SERVICES má své kvalitní a pevné krabice plus veškerý potřebný obalový materiál, který v rámci svých stěhovatelských prací používá. není třeba z vaší strany si jakékoli krabice či obalový materiál shánět a zajišťovat a následně si vše balit. EXTRA SERVICES veškerý potřebný materiál přinese a vše vám kvalitně zabalí a zajistí, aby se žádná vaše věc nepoškodila. EXTRA SERVICES nabízí super servis a jedná zcela profesionálně. Potřebujete stěhovat nábytek? Umělecké sochy, obrazy? Knihy? Nádobí? Nejrůznější šperky? Jakékoli hudební nástroje? Různé dokumenty či šanony? Nějaké nářadí?

stěhování

Jakýkoli textil včetně různých dek, přikrývek, polštářů či peřin a záclon? Jakékoli elektrické přístroje jako třeba lednici, počítače, televizi, vařič, mrazničku, pračku a podobně? Není problém. Vše zajistí EXTRA SERVICES. Nic se nepoškodí a nerozbije, nic z toho se nezašpiní. EXTRA SERVICES nenabízí nejlevnější stěhování v Trutnově extra-services.cz, ale za to nabízí kvalitu, profesionalitu a úžasný servis, nebudete se již o nic muset starat. Nestěhujete se den, co den, a proto je lepší si trochu připlatí a zainvestovat, abyste měli jistotu kvalitně odvedené práce a nemuseli jste se jakkoli stresovat. Když vás bude stěhovat EXTRA SERVICES, můžete si v klídku s písní na rtech dát kávu či čaj a odpočívat si.