https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-ockovani/ma-smysl-odkladat-povinne-ockovani/ t=UTF-8″>

Mnoho žen se chodit bez podprsenky prostě stydí, protože mají obavy z pohledů všech okolo- mnohé ženy také trápí že jim prsa nedrží tvar jak by chtěly. V tomto případě je možné také odložit, jen je potřeba vědět o udělat pro to, aby vám podprsenku nahradilo něco jiného. Pokud chcete mít pěkný dekolt třeba u trička s hlubokým výstřihem, budete se muset poohlédnout po něčem, co vám takový výstřih udělá. A není to jen podprsenka.

vyzývavá žena

Na trhu jsou dávno prostředky, které vám zakryjí bradavky, nebo vám podrží prsa. Díky těmto inovativním výrobkům můžete nosit co chcete bez jakéhokoliv omezení. Opruzeninami z kostic trpí spousta žen, a to nejen ty, která mají velká prsa, ale i ty s menšími prsy. Jde o to že většina žen nosí špatnou velikost podprsenky, a kostice a potom zařezávají do pokožky. Jakmile se trochu zpotíte, opruzeniny jsou na světě. Přitom tomu jde zabránit jednoduše – postačí vám prsní páska a nálepky na bradavky.

Pomocí pásky si dekolt vytvarujete tak jak ho chcete mít. To znamená že si pásky nalepíte místo podprsenky a uvidíte, že váš dekolt bude vypadat skvěle i bez podprsenky. Žádná ramínka, žádné kostice, jen volně dýchající prsa, která vypadají dobře i bez podprsenky. Pásky jsou vhodné i pro plnější poprsí, ale většina majitelek větších prsou raději volí silikonovou neviditelnou podprsenku a nebo tu klasickou, aby jim prsa držela pořádně. Velká prsa bývají opravdu těžká a podprsenka může trochu ulevit zádům od bolesti.

páska prsa

Pásku si můžete nalepit jak budete potřebovat – nalepení ani sundávání pásky vůbec nebolí, toho se nemusíte bát. Vyzkoušet můžete i nálepky na prsa, které zalepí bradavky. Je to vhodné zejména pro vyzývavé plesové šaty nebo pod svatební šaty. Nevěsty často volí krajkové živůtky, a kdyby pod ním prosvítaly bradavky, nepůsobilo by to dobře. Díky našim výrobkům se budete cítit skvěle v jakémkoliv oblečení.