Ano, je to takzvaná bublinková fólie. S tou se dnes setkáte naprosto všude. Dává se například i do bonboniéry nahoru, aby se obsah nikterak nepoškodil. Bublinky vlastně působí také jako izolace proti chladu. Ne, že by to vydrželo dlouho, ale svůj účel to jistě plní.

Hlavní je však ochrana zboží jako takového proti oděrkám nebo nechtěnému posunu. Ne vždy je krabice dělaná přesně tak, aby v něm zboží drželo. A i když tomu tak je, jsou určité druhy tovaru, který se obložit něčím musí. Například posílat cokoli skleněného či porcelánového bez zabalení do nějaké ochrany, třeba právě do bublinkové fólie je naprostý nesmysl. V takovém případě se zboží tak na devadesát devět celých devět procent zboží poškodí. A jistě by nikdo nebyl rád, kdyby mu místo vázy došlo prostorové puzzle, které by z ní zbylo.

bublinkové fólie

Proto každá firma, každý podnik, ve kterém se zasílá zboží ve velkém je zásoben materiálem, který zboží uvnitř zásilky chrání. Všichni víme, jak se s balíky zachází, takže je taková ochrana vlastně adekvátní nutností.

Je samozřejmě více druhů bublinkové fólie. Tak především je to velikost bublinek, ale lze také zakoupit tuto věc v různých barvách. Je pravdou, že to už tak velikou roli nehraje, ale je to takové osvěžení jednotvárnosti. Barvou jistě nikdo nic nepokazí. Pro děti je to vítané zpestření, posíláme-li v balíku například hračky.

balík

Využití tohoto materiálu, o kterém je řeč je samozřejmě všestranné. Jde jen o to chtít a vymýšlet si nové věci. Prioritní účel je však ochrana zboží, takže uklidňující mačkání a praskání bublinek je skutečně jen pouhopouhým vedlejším produktem. A věřte, že nepráskají jen a pouze děti. I leckterý dospělý se s tím vyblbne.

Pokud potřebujete větší množství této bublinkové fólie, tak nemusíte nikam chodit. Vám postačí jen kliknutí na odkaz, který je zde v tomto článku umístěn o něco výše.